Strony www

Zadbaj o Stronę Twojej FIRMY i pozwól aby była przyjazna użytkownikom i wyszukiwarce.

+ Stworzymy stronę dostosowaną do Twoich oczekiwań i ułatwimy dotarcie do potencjalnych klientów poprzez atrakcyjną i nowoczesną prezentacje oferty.

+ Naszym celem jest stworzenie strony internetowej atrakcyjnej graficznie, funkcjonalnej, przyjaznej dla użytkownika i dodatkowo rozbudowanej o intuicyjny system Cms.

+ Zaufaj specjalistom i powierz nam zaprojektowanie Twojej strony WWW… Skutecznie przyciągaj nowych klientów.

Responisve Web Design (RWD)

Wszystkie nasze Strony dostosowane są do urządzeń mobilnych tak aby wyświetlały się prawidłowe nawet na najmniejszym ekranie

Nowoczesny projekt graficzny

Idziemy za najnowszymi trendami oferując indywidualną grafikę Twojej strony dostosowaną do obecnych i przyszłych potrzeb firmy.

System zarządzania treścią (CMS)

Umożliwia dalszą rozbudowę i aktualizację serwisu. Jest to bardzo elastyczne a zarazem wygodne przy częstej aktualizacji oferty firmy.

Google Analityka

Narzędzie do analizy statystyk ruchu to podstawa dlatego każda zlecona nam strona od pierwszego dnia publikacji zbiera dane dotyczące ruchu internetowego i zachowania w serwisie.

Video

Rozbudowa strony o video uatrakcyjni Twój serwis i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji poprzez nowoczesną prezentację oferty.

Strony przygotowane pod SEO

Dbamy o to aby Twoja strona prawidłowo indeksowała się w wyszukiwarkach już na samym starcie prawidłowo uzupełniając metadane.