Content marketing

+ Google ceni wartościowe dobrej jakości treści które pomagają użytkownikom

+ pozwala stronie indeksować się po frazach tzw. „ długiego ogona ”

+ pozwala zdobyć pozycję nawet najtrudniejszym frazom w top 10

+ pozwala pozyskać dobrej jakości ruch i linki do strony internetowej

+ Ten ostatni a jednak najbardziej istotny argument powoduje, że klient realnie zarabia dlatego ważne jest odpowiednie dobranie tematyki serwisów do publikacji contentu z tematyką naszej strony internetowej.

Buduj widoczność marki przez Content marketing

Publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści to doskonała strategia na pozyskanie klientów. Content marketing to przekaz reklamowy który jest skierowany na budowanie długoterminowych relacji, popularyzację marki jak i pamiętając o tym że Google promuje dobry content jest to idealne stworzenie

Promuj treści – grafiki , video, audio – wesprzyj promocję strony

Do najpopularniejszych form content marketingu zaliczamy artykuły eksperckie, artykuły sponsorowane, poradniki, blog, video, infografiki, quizy, konkursy, audio … Dzięki mocnej stronie internetowej i wartościowemu contentowi jesteśmy w stanie zająć swoimi treściami całą listę wyników wyszukiwania…. Cel jest jeden … a może nawet kilka … Dotarcie do odbiorcy i utrzymanie jego uwagi, wzrost rozpoznawalności marki, wzrost ruchu na stronie z kanałów organic, direct, refferal, social, a co za tym idzie wzrost sprzedaży produktów i usług.

Zaplanuj kampanię Content Marketingową. Skontaktuj się z nami ! Brakuje Ci pomysłu na napisanie dobrych treści ? Zleć to specjalistom !