Follow Media … Follow Search Engine Optimization … Follow SEO

Optymalizuj swój serwis , pomóż odczytać go wyszukiwarce

Zadbamy o kondycję Twojego serwisu, naprawimy błędy i niedoskonałości tak aby strona prawidłowo indeksowała się w wyszukiwarce a treści na niej zawarte były czytelne zarówno dla klienta jaki i robota Google.

Optymalizuj treści na stronie

Treści Twojego serwisu powinny być obszerne, oryginalne, odpowiednio podzielone, zawierające odpowiednie słowa kluczowe, urozmaicone. Postaramy się wyczerpująco opisać Twoje usługi i produkty dzięki czemu robot wyszukiwarki uzna ją za bardziej wartościową.

Budowanie profilu linkowego i pozyskiwanie ruchu

Dobierając linki do profilu linkowego twojej strony warto myśleć o ruchu, jaki te linki pozyskają. Klasycznym źródłem linków są katalogi stron, WoMM, działania content marketingowe oraz działania e-PR. Idealne działania budujące profil linkowy to takie, które nawet w dalszej przyszłości powinny być uważane za bezpieczne.

Promuj stronę poprzez Content Marketing

Działania content marketingu mają za zadanie zbudować świadomość marki ale jednocześnie stworzyć podstawy do budowania widoczności w Google, które docenia dobry content. Publikacje treści w serwisach branżowych, tematycznie związanych z naszą stroną pomogą osiągnąć wartościowy ruch i przedstawiają firmę jako eksperta w swojej dziedzinie.

Analizuj działania, monitoruj serwis

Podstawą działań marketingowych jest analiza ruchu i monitoring strony. Analizujemy efektywność inwestowanych środków w marketing internetowy. Dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie relacjonować postępy w promocji strony informując o wszystkich wzrostach i ewentualnych spadkach ruchu a także śledzić zachowanie użytkowników na stronie.